Efemera , Antika , Müzayede , Mezat hakkında merak ettiğiniz herşey.

Antikam Ne Eder ?

Antikalarınız, eski eşyalarınız, firmamız bünyesinde yer alan eksperlerimiz tarafından değerlendirilir. Değeri belirlenen eşyalarınız sizin karar vereceğiniz şekilde müzayede ya da adresinizde nakit ödeme karşılığı ile değerlendirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere whatsapp, facebook ve yahut telefon ile ulaşarak çok hızlı değerlendirme talep edebilirsiniz. 1 saatlik ekspertiz süresinin sonunda elinizdekilere dair net bir bilgiye sahip olacaksınız. 52 yıllık antika tecrübesi ile doğru ve de güvenilir bilgi için bize ulaşın.

KİTAP

Eski kitaplarınız, başta el yazması kuran olmak üzere her türlü yazma kitap, osmanlıca, arapça, ermenice, rumca, ibranice kitaplarınız, ilk baskı, yazarından imzalı kitaplarınız… Liste uzar gider kısacası kitaplığınızın kıymetini 32 yıllık sahhaf arkadaşımız sizin için değerleniriyor. Tek yapmanız gereken whatsapp, facebook ya da alttaki iletişim formu üzerinden bize ulaşmak… Daha da kolayı bizi aramak 🙂 +905532527874

PLAK

Siz ya da bir tanıdığınız bir dönemini plaklar ile geçirdiyse plakların eski günlerini aratmayacak şekilde revaçta olduğu günümüzde müzik koleksiyonu konusundaki uzmanlığımıza buyrun. Taş plak, long play ( 33 devir ) 45’lik elinizde ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine 30 dk içinde ekspertiz imkanı!!!

Adresinizde anında ekspertiz, nakit ödeme ya da müzayedelerimizde değerlendirme imkanı! +905532527874

1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by